Produkce Třecích tříválců

PŘESNÉ TŘÍVÁLCOVÉ MLÝNKY V PRODUKCI

PROVĚŘENÁ KVALITA V ŘADĚ

Pokud jde o realizaci inovativních nových materiálů a výrobků, jsou tříválce firmy EXAKT schopny použití od laboratoře až po výrobu. Zařízení kombinují nadprůměrnou kvalitu výsledků s opakovatelnými a stabilními procesy. Bezpečnost při práci, snadné použití a čištění jsou také důležité. Dokonce i výrobky s nejvyššími bezpečnostními požadavky mohou být validovány a certifikovány pomocí tříválců EXAKT.

Zaznámenáním parametrů zpracování lze výrobek sledovat a vyhodnocovat. Trvanlivé a kompaktní zařízení jsou charakterizovány přesvědčivým výkonem produktu a nízkými provozními náklady. Budete doprovázeni kvalifikovanou službou profesionálně a rychle.


PŘESNÝ TŘÍVÁLEC 80

SPOLEHLIVÝ S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Exakt Třecí tříválce

Základem pro kvalitu disperzí ve výrobě jsou konstantní podmínky zpracování. Jsou přímo spojeny s kvalitou procesní technologie. Určení pro menší objemy výroby v keramickém a sklářském průmyslu, pro zpracování sítotiskových past, použítí ve farmacii nebo v kosmetice.

EXAKT 80 je velmi snadno ovladatelný, spolehlivý, stabilní, odolný což již mnohokrát prokázal. To znamená solidní inženýrství a přesné zpracování „Made in Germany“.

Další informace…


PŘESNÝ TŘÍVÁLEC 120 S – 450

ZAMĚŘENÉ NA PODSTATU

Exakt Třecí tříválce

Průběžně dobré výsledky rozetřených částic jemných 5 mikronů a stabilní výrobní podmínky – to je přesný 120S-450, který se osvědčuje všude tam, kde jde o objem a snadnost používání.


Podmínky procesu na tříválci jsou velmi dobře přizpůsobeny produktu, který má být zpracován. Kontinuálně nastavitelná rychlost zpracování, dobrá regulace teploty a alternativní materiály válců nabízejí ty nejlepší podmínky pro různé požadavky na produkt.

Kompaktní stolní jednotka se může nacházet kdekoli ve výrobě. Pevné provedení stroje poskytuje absolutně paralelní, ručně nastavitelné štěrbiny pro důsledné zpracování.


Další informace…


120E – 250 EH, EH – 250 a EH – 450

EXCELENTNÍ ZPRACOVÁNÍ

Exakt Třecí tříválce
Exakt Třecí tříválce

Pomocí modelů EXAKT 120 E & EH se vývojové trendy přesouvají na tržní produkty. Zařízení záznamu E-Line a dokumentují všechny důležité parametry potřebné pro reprodukovatelnost a upscaling.


To činí EXAKT jedinečným rozhraním mezi vývojem a výrobou. Vysoce výkonné a produktivní definované parametry zpracování mohou být naprogramovány jako zvláštní mezera a kdykoliv získány. Kromě toho systém vždy zajišťuje konzistentní podmínky zpracování díky automatickému nastavení.


S ovládacím panelem a intuitivním ovládáním strojů mají uživatelé vždy přehled.
Zvláště zajímavé jsou přístroje EXAKT s rostoucími objemy produktů. Zejména pro výrobce patří nízké náklady, nízká náročnost a požadavky na prostor.

Prostřednictvím jedinečného řízení procesů a kompaktního, stabilní konstrukce technologie stroje, počet průchodů může být snížen a objem výroby výrazně vzrostl. Pro integraci do procesního řetězce a automatizovaného ladění ve své výrobě, E-Line nabízí koncept automatizace pro plnění, monitorování a chlazení na nejvyšší úrovni.


Důvěrný bezpečnostní koncept je přizpůsoben praktické manipulaci a vyhýbání se rizikům s ohledem na právní rámcové podmínky. Uživatelé jsou vždy podporováni naší mezinárodní službou a podporou.


Další informace…