Modelové řady

EXAKT MODELOVÉ ŘADY

PŘESNOST V DETAILECH

EXAKT Třecí tříválce jsou budoucností technologií orientovaných na dispergaci, která je nepostradatelná v mnoha oblastech použití a to jak v laboratořích, výzkumu, výrobě a ostatních oblastech. Požadavky našich zákazníků jsou velmi rozmanité.
EXAKT nabízí tyto tři modelové řady: G-Line, S-Line a E-Line.


G-LINE

Exakt třecí tříválce

EXAKT G-Line tříválce jsou navrženy pro všestranné použití pro výzkum v laboratořích, průmyslu, nebo výrobu v lékárnách. Jejich kompaktní design, snadná manipulace a nejvyšší přesnost z nich činí nejprodávanější tříválce svého druhu po celém světě.
Jako základní model mezi tříválci, je tato modelová řada základním modelem v laboratořích a pro výrobu malých množství past. Přesné ruční nastavení mezery mezi válci až do vzdálenosti 10 μm zajišťuje vynikající reprodukovatelnost a jemnost výrobku.
Další informace…


S-LINE

S-Line 80S Plus
S-Line-120S-Plus

Vysokovýkonné modely S-Line se vyznačují nejvyšší přesností, vyšší kapacitou v laboratořích, výrobou a vyvojových střediscích. Trojválce S-Line značky EXAKT jsou prvním krokem k dosažení nejlepších výsledků pro rozptýlení částic v produktu. Volitelné jednoduché nastavení mezery mezi válci až do vzdálenosti 5 μm v kombinaci s extrémně stabilní konstrukcí zajišťuje vynikající reprodukovatelnost a jemnost výrobku.
V kombinaci s plynule volitelnou rychlostí válců a výkonným pohonem mohou materiály s různými reologickými vlastnostmi a viskozity zpracovávat až 2 milionu mPas.
Další informace…


E-LINE

Exakt třecí tříválce

Elektronicky nastavované tříválce řady E-Line od společnosti EXAKT jsou světovou normou pro reprodukovatelnost, dosažitelnou přesnost při dispergování a přesnosti nastavení u všech provozních parametrů.
Různorodé možnosti elektronického nastavení umožňují jedinečné funkce zařízení, které umožňují uživatelům ve výzkumu a výrobě zajistit nejvyšší úroveň řízení procesů a kvality v široké škále aplikací.
Nová generace 80E PLUS také nabízí další, jedinečné funkce.
Další informace…