Datalog Plus

EXAKT DATALOG PLUS

DISPERGACE & ANALÝZA S ELEKTRONICKY OVLÁDANÝMI TŘÍVÁLCI

Stále rostoucí požadavky na vlastnosti moderních materiálů a výrobků vyžadují neustálý další vývoj vysoce kvalitních past, nátěrů a barev.

Bez ohledu na specifické funkční požadavky mají všechny materiály společný požadavek na disperzní proces: kontrolu nad jednotlivými částicemi v pastě a distribuci velikosti částic, která je co nejpřesnější. V praxi je sledování velikosti a distribuce částic velmi složité. Nárok na dispergační proces, je nesmírně důležitý.

Tříválce EXAKT splňují tyto požadavky. Procesní výhody tříválcového procesu společně s vynikající funkčností systémů EXAKT, zajišťují přesné a spolehlivé reprodukovatelné nastavení dispergačních parametrů. Navíc naše elektronicky řízené tříválce analyzují proces rozptylu na základě vámi zvolených provozních parametrů.

Díky nové generaci tříválců E PLUS je to dokonce možné sledovat a nastavovat v reálném čase na displaji přístroje. Na základě těchto údajů lze operační parametry rychle a snadno optimalizovat a celý výrobní proces lze přesně dokumentovat.

Tříválce EXAKT
Tříválce EXAKT