Life Science

RŮZNÉ OBLASTI POUŽITÍ PRO TŘÍVÁLCE EXAKT

EXAKT – čokolády a náplně

Refiner – hlazení a míchání: S mikronovou přesností našich tříválcú získáte reprodukovatelnou jemnost a chut při výrobě čokolády a náplní. Přesvědčte se o všestrannosti našich systémů – požadavky na malý prostor ve srovnání s 5 válci a mimořádně jednoduchou obsluhou tříválců EXAKT. Ať už v laboratoři nebo ve výrobě, jednotlivé výrobky nejvyšší kvality jsou vyvinuty a vyráběny s tříválci EXAKT.

Produkt video

Exakt-pro potavinářství

EXAKT – pro kosmetické výrobky

Pokud jde o brilantní barvy, barevné efekty a vysokou intenzitu barev, tříválce EXAKT nabízejí rozhodující výhody. Například při zpracování nejsou poškozovány primární částice a efektní pigmenty. Optimální řízení procesu a reprodukovatelná kvalita jsou samozřejmostí u tříválců EXAKT, které jsou v souladu s nejpřísnějšími normy pro zajištění kvality a mohou být proto kontrolovány GMP a ISO. Tříválce EXAKT pomáhají významným kosmetickým společnostem ve výrobě rtěnek, očních linek, krémů a laků na nehty.

Exakt-Kosmetika

EXAKT – pro dentální produkty

Vysoká odolnost proti opotřebení, optické vlastnosti a optimální zpracování v zubní praxi – při zpracování zubních past na profylaxi, terapii a protetiku zajišťují spolehlivě tříválce EXAKT. Bezpečné zpracování široké škály zubních produktů, jako jsou otiskovací materiály, keramické dýhy, dentální kořenové výplně nebo kontaktní fólie. Totéž platí pro zubní kompozity a přípravky obsahující částice ze skla ZrO2, SiO2. Zpracovatelské procesy jsou validovatelné, reprodukovatelné a stávají se součástí správných výrobních postupů a dalších certifikovaných procesů.

Exakt Třecí tříválce

EXAKT – použití v potravinářství

U náplních cukrovinek, ořechů a mandlí pro jejich vůni barvu a jemnost je důležité správné homogení zpracování jednotlivých složek, které má vliv na vnímání výrobků. Kromě kvality jsou tříválce EXAKT důležité pro stabilní a kontrolovatelnou výrobu s nízkými náklady na práci a čištění. Vysoká čistota materiálu a efektivní objem výroby jsou dosaženy zpracováním s keramickými válci. Používají se také pro zajištění kvality v široké škále výrobků, na polevy, nebo náplně. Tříválce EXAKT v kombinaci s novými nápady výrazně přispívají k vývoji produktů.

Exakt Třecí tříválce